_

Nevşehir Özkayalar Evden Eve

Hizmetlerimiz

 Nevsehir Evden Eve Nakliyat

 Nevsehir Ofis ve Büro Taşımacılığı

 Nevsehir Şehir İçi Nakliyat

 Nevsehir Şehirler Arası Nakliyat

 Nevsehir Asansörlü Tasima

Nevşehir'in Evden Eve Sektör Lideri

Bize Danışmadan ASLA TAŞINMAYIN

Neden Biz ?

Özkayalar, nakliyat sektöründe kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışı ile ev, işyeri ve kurum taşımacılığında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Firmamızı diğer firmalardan en çok farklı kılan özelliği ise, taşınma sürecinde sorun ve problem olmaması için oluşabilecek bütün riskler daha önceden düşünülüp, kullanılacak malzeme ve ekipmanların belirlenmesidir. Şehir içi ve şehirler arası, Türkiye'nin her bölgesine hizmet veren şirketimiz, deneyimli elemanlar, yeni model araçlar ve son sistem ambalajlama malzemeleri ile hizmetinizdedir.

Değişim ve Gelişimin Öncüsü

Evden eve eskisi gibi basit ve hor yapılmayan bir iş olmakla birlikte firmamıza değişilmez bir kural olmuştur. Eşyalar için araçların özel tasarlayan Özkayalar evden eve nakliyatı siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için çağın en iyi malzeme ve imkanlarını sunmaktadır. Kendi belgesi ve araçları ile birlikte vergiye taabi olan Özkayalar evden eve nakliyat piyasada ki korsanların aksine kalite abidesi olmuştur. Eşya öncelikle streçlenip ardından kırmızı naylon pıtpıt ile sarılır ardından tekrar streçlenir ve araç içinde tekrar koruyucu malzemeler ile muhazafa edilir. Bu işe yıllarını vermiş olan firmamız tecrübeli eleman grubu ile değişilmez bir marka haline gelmiştir. Evden eve nakliyat; Özkayalar nakliyat, marka olmanın verdiği gereksinim ile birlikte teknolojik bütçesini kullanarak bu işe kalite cazibesi katmatadır. Nakliyat işi siz değerli müşterlerimiz adına sıradan kamyonlarla yapılmayıp özenli bir işçilik ve özel kamyonlar ile hizmeti tam teşekkürlü sunmaktadır. Güvenli ve sigortalı taşımacılık hizmetinin önem kazanması ile son zamanlarda Özkayalar evden eve nakliyat güvenini tamamlamıştır. K3 yetki belgesi ile evden eve nakliyat hizmetini markasına tescil etmiş olan firmamız sizlerin güvenini kazanmak için bütün çabasını sarf etmektedir. Expertiz hizmeti; Firmamız eşya görüşmesinin ardından expertiz aracımız ücretsiz olup eşyanın güvenliği ve sigorta açısından bizzat dileğiniz vakitte evinize gelip, eşyanıza göre ambalaj ve sigorta değeri biçerek sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Gerek şehir içi, gerekse şehirler arası eşya taşımacılığı zor ve zahmetli bir iştir. Biz evden eve nakliyatın öncü firması olarak evden eve nakliyatı çok kolay ve basit bir hale getirdik.

Deneyim ve Tecrübe

Nevşehir'de Evden Eve Taşımacılık 'ta 20 yıllık deneyimleri ile Nevşehir'de Paketleme ve Montaj Demontaj konusunda en iyi hizmeti sunan firmamız, Nevşehir'de Deneyimli mobilyacı elemanlarımız ile en ince detaylara kadar demontaj işlemi sonrası yeni evinizde en ince detayına kadar montaj işlemlerini yapan tek firmayız. Bu iş ek işimiz değil Tek İşimiz ! Nevşehir'de Sigortalı ve Garantili Hizmet sunan Özkayalar Nakliyat olarak Nevşehir'de sizlere en iyiyi sunuyoruz. Nevşehir evden eve, Nevşehir ev taşımacılığı, Nevşehir evden eve taşıma, Nevşehir evden eve taşımacılık